Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ledere

Her finner du kontaktinformasjon - og litt bakgrunn om våre ledere på Jobbhuset

Per Christian Lervik

Jobbveileder

Telefon: 951 73 380
Epost: perchristian@jobbhuset.no
Bakgrunn: 
På fritiden: 

Guri Fredriksen_640x640

Guri Fredriksen

Veileder

Telefon: 473 03 384
Epost: guri@jobbhuset.no
Bakgrunn:  Lærer.
På fritiden: Familie, yoga, friluftsliv, turer med to- og firbeinte venner.

Geir_sh

Geir Thorbjørnsen

Arbeidsleder - veileder produksjon og service

Telefon: 992 05 390
Epost: geir@jobbhuset.no
Bakgrunn: Tømrer, ingenør og høgskolestudier innen IT og prosjektledelse. Arbeidet som leder og mellomleder i private -  og offentlige virksomheter. 
På fritiden: Sykkel med og uten motor, hus og familie. 

Astrid I

Astrid I. Flathus

Veileder kjøkken (kantine og catering)

Telefon: 913 29 716
Epost: astrid@jobbhuset.no
Bakgrunn: Jobbet på kjøkken siden 1981. bl a på Lierkroa. Basiskurs i attføring. Jobbhuset siden 1999.
På fritiden: Støttekontakt, turer i fjellet, barnebarn og strikking.

Odd Hallingstad_640x640

Odd Hallingstad

Avdelingsleder

Telefon: 922 10 277
Epost: odd@jobbhuset.no
Bakgrunn: Psykiatrisk hjelpepleier, erfaring fra arbeid med psykiske lidelser og rus. Bakrunn fra stordrift butikk og salg.
På fritiden: Veteran motorsykler og veteran motorsport.

Jan Åge Fjell_640x640

Jan Åge Fjell

Daglig Leder

Telefon: 911 24 210
Epost: janaage@jobbhuset.no
Bakgrunn: Tømrermester og faglærer, høgskolestudier i ledelse, pedagogikk og spesialpedagogikk. Jobbet med ledelse siste 25 år innen bygg og entreprenør, skoleverket, eiendom og attføring. Har flere styreverv i aksjeselskaper og foreninger.
På fritiden: Ski, løping, kajakkpadling og lokalhistorie.

 

Irene Hotvedt_640x640

Irene Hotvedt

Veileder

Telefon: 958 81 350
Epost: irene@jobbhuset.no
Bakgrunn: Utdannet kostøkonom. 15 år i attføringsbransjen. Fostermor for ungdom.       
På fritiden: Lesing, hunder og matlaging.

Anita Jansdatter Lier

Anita Jansdatter Lier

Fagleder

Telefon: 481 89 791
Epost: anita@jobbhuset.no
Bakgrunn: Utdanning som veileder, ernæring og fysisk aktivitet. Arbeidserfaring fra NAV og attføringsbransjen.
På fritiden: Friluftsliv, langrenn, sykling, kanopadling, spinning og være med familien. 

Hege Torsdalen_640x640

Hege Torsdalen

Veileder

Telefon: 975 32 265
Epost: hege.torsdalen@jobbhuset.no
Bakgrunn: Selvstendig næringsdrivende – interiør, kosthold/ernæring, arbeidsmiljø, attføring.
På fritiden: Hage/drivhus og dyrehold.

Espen Sandvold_640x640

Espen Sandvold

Veileder

Telefon: 913 76 336
Epost: espen@jobbhuset.no
Bakgrunn: Utdanning innen økonomi. 20 år i attføringsbransjen.
På fritiden: Lyd og bilde, bil og hus.

Frank E

Frank E. Smith

Veileder Produksjon og service

Telefon: 958 32 445
Epost: frank@jobbhuset.no
Bakgrunn: Fagbrev som mekaniker, 20 års praksis i attføringsbransjen.
På fritiden: Båtliv (Frank bor i båten), motorsykkel og data.

-

 

Jobbhuset Hurum AS
Åsveien 7,
3475 Sætre
Telefon 400 28 200
firmapost@jobbhuset.no
Org.nr 965831991

Jobbhuset Røyken AS
Bølstadveien 28,
3430 Spikkestad
Telefon 400 28 220
firmapost@jobbhuset.no
Org.nr 984860013