Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Ledere

Her finner du kontaktinformasjon - og litt bakgrunn om våre ledere på Jobbhuset

Jan Åge Fjell_640x640

Jan Åge Fjell

Daglig Leder

Telefon: 911 24 210
Epost: janaage@jobbhuset.no
Bakgrunn: Tømrermester og faglærer, høgskolestudier i ledelse og pedagogikk. Jobbet med ledelse siste 25 år innen bygg og entreprenør, skoleverket, eiendom og attføring. Har flere styreverv i aksjeselskaper og foreninger.
På fritiden: Ski, løping, kajakk og lokalhistorie.

 

Astrid I

Astrid I. Flathus

Veileder kjøkken (Catering)

Telefon: 913 29 716
Epost: astrid@jobbhuset.no
Bakgrunn: Jobbet på kjøkken siden 1981. bl a på Lierkroa. Basiskurs i attføring. Jobbhuset siden 1999.
På fritiden: Støttekontakt, turer i fjellet, barnebarn, strikking.

Guri Fredriksen_640x640

Guri Fredriksen

Veileder

Telefon: 473 03 384
Epost: guri@jobbhuset.no
Bakgrunn:  Lærer.
På fritiden: Familie, yoga, friluftsliv, turer med to- og firbeinte venner.

Odd Hallingstad_640x640

Odd Hallingstad

Avdelingsleder

Telefon: 92210277
Epost: odd@jobbhuset.no
Bakgrunn: Psykiatrisk hjelpepleier, erfaring fra arbeid med psykiske lidelser og rus. Bakrunn fra stordrift butikk og salg.
På fritiden: Veteran motorsykler og veteran motorsport.

Irene Hotvedt_640x640

Irene Hotvedt

Veileder

Telefon: 958 81 350
Epost: irene@jobbhuset.no
Bakgrunn: Utdannet kostøkonom. 15 år i attføringsbransjen. Fostermor for ungdom.       
På fritiden: Lesing, hunder, matlaging.

Anita Jansdatter Lier

Anita Jansdatter Lier

Fagleder

Telefon: 481 89 791
Epost: anita@jobbhuset.no
Bakgrunn: Utdanning som veileder, ernæring og fysisk aktivitet. Arbeidserfaring fra NAV og  attføringsbransjen.
På fritiden: Friluftsliv. Langrenn og sykling. Kanopadling. Spinninginstruktør. Familien. 

Kai H

Kai H. Mørch

Veileder montering – produksjon

Telefon: 993 29 318
Epost: kai@jobbhuset.no
Bakgrunn: Ingeniør og fagbrev innen elektro - mange års praksis fra installasjon og elverksbransjen.
På fritiden: Trening, motorsykkel og veteranbiler.

Terje A. Nielsen

Jobbveileder

Telefon: 91395321
Epost: terje@jobbhuset.no
Bakgrunn: Befalsutdanning, Høyskole (BI). Yrkesaktiv bakgrunn fra reiseliv, personlig assistent m.v..
På fritiden: Trening (ski, helsestudio og løping) og laksefiske.

Hege Nilsen_640x640

Hege Nilsen

Veileder

Telefon: 412 23 878
Epost: hege@jobbhuset.no
Bakgrunn: Hjelpepleier i vernepleie.
På fritiden: Reise, trening, turer i skog og mark.

Hege Torsdalen_640x640

Hege Torsdalen

Veileder

Telefon: 975 32 265
Epost: hege.torsdalen@jobbhuset.no
Bakgrunn: Selvstendig næringsdrivende – interiør, kosthold/ernæring, arbeidsmiljø, attføring.
På fritiden: Hage/drivhus, dyrehold.

Espen Sandvold_640x640

Espen Sandvold

Veileder

Telefon: 913 76 336
Epost: espen@jobbhuset.no
Bakgrunn: Utdanning innen økonomi. 20 år i attføringsbransjen.
På fritiden: Lyd og bilde, bil, hus.

Frank E

Frank E. Smith

Veileder montering – produksjon

Telefon: 958 32 445
Epost: frank@jobbhuset.no
Bakgrunn: Fagbrev som mekaniker, 15 års praksis i attføringsbransjen.
På fritiden: Båtliv (Frank bor i båten), motorsykkel og data.

Jobbhuset Hurum AS
Åsveien 7,
3475 Sætre
Telefon 400 28 200
firmapost@jobbhuset.no
Org.nr 965831991

Jobbhuset Røyken AS
Bølstadveien 28,
3430 Spikkestad
Telefon 400 28 220
firmapost@jobbhuset.no
Org.nr 984860013